Windows 10 отримає темне оформлення в Anniversary Update

Говорячи про візуальної складової програмного забезпечення, навряд чи хтось поставить під сумнів той факт, що у різних користувачів різні смаки і переваги. Windows 10, як і більшість операційних систем в ці дні, відрізняється мінімалістичним підходом до дизайну, в якому переважають білі і яскраво-сірі елементи інтерфейсу, що надає "десятці" чистий сучасний вигляд. Є, однак, чимало користувачів, що віддають перевагу бачити на своєму дисплеї темне оформлення, про що свідчить ринок візуальних тем від сторонніх розробників.

Реальність така, що нова операційна система від Microsoft спочатку включає в себе темну тему, але будучи незавершеною, вона прихована глибоко в надрах системи, тому більша частина користувачів навіть не в курсі її існування. Тепер, схоже, це питання буде вирішене з виходом річного поновлення для Windows 10. Зокрема, онлайн-ресурс thurrott.com передає, що темна тема оформлення стане офіційною частиною ОС в Windows 10 Anniversary Update. На це натякнув особисто Гейб Ол. Відповідний перемикач буде розташований в додатку "Параметри".

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Нагадаємо, що в даний час переключитися зі світлого на темне оформлення можна тільки шляхом внесення змін до реєстру. Крім того, темна тема окремо міститься в деяких універсальних додатках.

Відмінного Вам дня!