Windows 10 отримує нове меню Пуск (знову).

Вчора, Microsoft помилково випустила нову збірку Windows 10 для всіх інсайдерських кілець. Windows 10 Build 18947 має функції, які ще не були офіційно анонсовані. Однією з них є нове меню "Пуск".

Випадкове оновлення (витік) включає в себе повністю оновлений дизайн меню "Пуск", яке позбулося живих плиток епохи метро замінивши їх на звичайні значки додатків. Поле пошуку також включає розділ "Часто використовувані додатки", який повинен бути заповнений згідно ваших останніх дій.

Нове меню "Пуск" може бути тим, що Microsoft планує випустити в Windows Lite або Windows Core OS, модульної версією Windows, яка буде працювати на пристроях з двома екранами і Chromebook ах.

Схоже, що нове меню "Пуск" знаходиться на ранній стадії розробки, і на даний момент воно дуже просте. Наприклад, відсутня можливість змінити розмір значків або подивитися додатки в алфавітному порядку. Інші параметри налаштувань, в тому числі контекстне меню, недоступні. Це незавершена робота, тому нове меню "Пуск" не дуже добре поєднується з темною темою Windows 10.

Ось пара скріншотів:

До цих пір неясно, чи буде Microsoft використовувати нове меню "Пуск" як на настільному комп'ютері Windows 10, або на відомій версії Windows Lite Lite. Цілком можливо, що нові зміни в меню "Пуск" не ввійдуть в фінальне оновлення Windows 10 20H1.

Починаючи з оновлення Windows 10 May 2019 Update - "версія 1903" і "19H1", меню "Пуск" має власний процес, який дозволяє йому відкриватися швидше і підвищує його надійність.

Що ви думаєте про новому макеті меню "Пуск"? Чи подобається вам це чи ви віддаєте перевагу поточний макет? Ви можете поділитися своєю думкою в коментарях нижче.