Запускаємо Android Ice Cream Sandwich на комп'ютері з Windows, використовуючи WindowsAndroid

Платформа Android пройшла довгий шлях з моменту, коли в 2008 році під її управлінням був випущений перший смартфон. Зараз ця операційна система, перш за все, використовуються на мобільних пристроях, проте на ринку не мало і інших типів пристроїв, які базуються на Android: Smart-телевізори, автомобільні мультимедійні системи, мініатюрні комп'ютери (наприклад, Raspberry Pi) і т.д.

Можливість використовувати Андроїд на персональному комп'ютері може бути дуже корисна, особливо з огляду на величезну екосистему додатків для мобільної операційки від Google. Тут відразу в голову приходить програма BlueStacks, яка дозволяє запускати численні Android-додатки в повноекранному режимі на комп'ютерах під управлінням Windows. Але якщо ви хочете використовувати повноцінну операційну систему Android на комп'ютері з Windows, зверніть свою увагу на програму WindowsAndroid. Це емулятор Android, який забезпечує повноцінний досвід роботи з Android 4 Ice Cream Sandwich з під Windows, в комплекті з додатками, віджетами і настройками.

Зазначу, що ви можете запустить Android на Windows, використовуючи і офіційний емулятор, який поставляється з Android SDK, але на більшості комп'ютерів він працює дуже повільно, чого не можна сказати про WindowsAndroid. Цей емулятор включає в себе деякі встановлені додатки і дозволяє встановлювати інші. Однак майте на увазі, що Play Store не підтримується, так що встановлювати додатки доведеться іншим шляхом.

Коли ви запустите додаток, вас зустріне знайомий екран блокування ICS. C допомогою миші утримуйте замок і перетягніть його до краю кола. Розблокувавши ОС, ви потрапите безпосередньо на головний екран з годинником в центрі і кнопкою для відкриття меню з додатками в верхньому правому куті. Щоб переключатися між екранами, утримуйте ліву кнопку миші і переміщайте курсор вправо або вліво. У загально складності доступно 5 екранів, на яких можна розміщувати віджети і ярлики додатків.

У числі встановлених додатків є браузер, калькулятор, календар, галерея, настройки та інші стандартні додатки для Android, за винятком додатків від Google (Play Маркет, Gmail і т.д.). Меню "Віджети" дозволяє переглядати доступні віджети і розміщувати їх на домашньому екрані.

Інші програми ви можете встановити шляхом копіювання APK-файлів в наступну директорію: C: \ SocketeQ \ windowsandroid_root \ data \ app

Скопіювавши APK-файл будь-якої програми, воно буде встановлено автоматично при наступному запуску WindowsAndroid.

Зараз додаток знаходиться на ранній стадії розробки, і під час нашого тестування часто вилітало. Однак швидкість роботи помітно вище, ніж у офіційного емулятора Android, так що будемо чекати і сподіватися, що розробник вирішить проблеми зі стабільністю.

Завантажити WindowsAndroid [Дзеркало]

Відмінного Вам дня!