Запускайте Modern-додатки в віконному режимі разом з RetroUI Pro для Windows 8

На поточний момент часу на нашому сайті ви можете знайти огляди кількох замінників початкового екрану для Windows 8, в тому числі ViStart або більш функціональний Classic Shell - додатки, які просто відновлюють меню "Пуск". Додаток RetroUI Pro з тієї ж категорії, проте воно не тільки відновлює меню "Пуск" (хоча і не зовсім в звичному вигляді), але і залишає його доступним навіть в режимі роботи з інтерфейсом Modern. Простіше кажучи, додаток дозволяє працювати з Modern-додатками (завантаженими з магазину Windows) в віконному режимі.

 

У RetroUI багато можливостей, яких ми не бачили в інших альтернативних меню "Пуск". Наприклад, є функція TabletView, яка забезпечує спеціальне меню для доступу до найбільш часто використовуваних додатків.

Після установки, RetroUI автоматично помістить в лівий нижній кут власну кнопку, щоб відкрити меню "Пуск". Поруч з нею ви побачите і іншу щойно створену кнопку, яка необхідна для відкриття вікна TabletView, про який я говорив вище. На відміну від інших подібних утиліт, RetroUI виглядає дещо інакше. Наприклад, всі "клікабельні" кнопки, відображаються в сітці, що відповідає стилю Windows 8

В меню "Програми" розташовуються ярлики на всі встановлені додатки. Кожен значок або папку можна прикріпити до вікна TabletView.

Мабуть, у вікні TabletView немає ніяких обмежень щодо того, як багато ярликів ви можете там закріпити - простору дійсно дуже багато. У налаштуваннях програми також можна налаштувати зовнішній вигляд вікна TabletView - в режимі за замовчуванням активований малий розмір вікна, але доступний і повноекранний режим. Крім цього, за замовчуванням в TabletView відображаються невеликі іконки, але ви можете активувати іконки середнього розміру, великого і дуже великого.

Напевно, найголовнішою особливістю RetroUI є той факт, що програма обробляє додатки з інтерфейсом Modern UI, тим самим, користувачі можуть легко змінювати розмір їх вікон. Однак в ході тестування, деякі програми мені просто не вдалося відкрити і чесно кажучи, я вважаю за краще використовувати Modern-додатки так, як це було задумано в Microsoft. Проте, виникають ситуації, коли хочеться попрацювати з Modern-додатком саме в віконному режимі і RetroUI тут якраз до речі.

Інша фішка додатки RetroUI полягає в тому, що воно залишає панель задач на увазі навіть в режимі головного екрана, але користувачів планшетів, я вважаю, це буде тільки дратувати.

У вікні налаштувань RetroUI є безліч різних параметрів. Детально тут зупинятися я не будуть, скажу лише, що тут кожен зможе налаштувати програму під себе. До речі, в останній версії RetroUI з'явився російську мову, але він м'яко кажучи кульгає, а скріншот нижче тому підтвердження.

За повноцінне використання RetroUI Pro доведеться заплатити - $ 4.95 за однопользовательськую ліцензію. Я б порекомендував не поспішати і для початку випробувати 7-денну пробну версію для ухвалення рішення про покупку.

Завантажити RetroUI Pro

Відмінного Вам дня!