Запуск ярлика від імені адміністратора

Привіт адмін, як автоматично запускати ярлик програми від імені адміністратора? Звернув увагу ось на що, якщо клацнути на ярлику програми Victoria правої мишею і вибрати Запуск від імені адміністратора, то програма нормально запускається і працює,

а якщо просто запустити програму клацнувши на її ярлику подвійним клацанням лівої миші, то програма запускається і потім вилітає.

І таке я помітив за багатьма програмами. Наприклад якщо запустити віртуальну машину VirtualBox немає від адміністратора, то можливі різні помилки в роботі програми. Питання, як відразу запускати ярлик будь-якої програми від імені адміністратора подвійним клацанням лівої миші, а не клацати спочатку правою мишею на ярлику, а потім вже лівої мишею в випадаючому меню запускати програму від адміністратора. Адже десь це налаштовується в операційній системі.

Запуск ярлика від імені адміністратора


Привіт друзі, я потрапив в таку ж ситуацію як тільки з'явилася операційна система Vista, мені тоді багато доводилося працювати з віртуальною машиною. Щоб завантажити VirtualBox з флешки я створював файл USB.vmdk, саме він взаємопов'язувати віртуальну машину з USB-флешкою ​​і при створенні цього файлу у мене вискакувала помилка: VBoxManage.exe: error: Все це відбувалося через те, що я запускав ярлик програми немає від адміністратора. В результаті дуже скоро я зрозумів, що велика частина програм в Вісті взагалі не працює будучи запущеними простим подвійним клацанням лівої миші і доводилося клацати на кожному ярлику лівою мишею, потім правою, мені це швидко набридло і покопавшись у властивостях ярлика я знайшов рішення.
Найпростіший спосіб запускати ярлик будь-якої програми від імені адміністратора подвійним клацанням лівої миші.
Клацаємо правою кнопкою миші по ярлику потрібної нам програми і вибираємо пункт "Властивості".

Переходимо на вкладку "Ярлик" і тиснемо "Додатково",

відзначаємо галочкою пункт "Запускати від імені адміністратора" і ОК.

Застосувати і ОК.

Також можна перейти на вкладку "Сумісність" і відзначити галочкою пункт "Виконувати цю програму від імені адміністратора", Застосувати і ОК.

Тепер ви можете просто натиснути на ярлику програми подвійним клацанням лівої миші і вона запуститься від адміністратора.