Запуск Windows 10 буде супроводжуватися святкуваннями по всьому світу

29 липня Microsoft нарешті зробить Windows 10 доступною для громадськості, в 190 країнах і на 111 мовах, але на цей раз захід з нагоди запуску буде зовсім іншим. Компанія планує відсвяткувати дебют нової операційної системи з великим розмахом.

Microsoft запускає свою багатомільйонну рекламну кампанію з просування Windows 10, в центрі якої стоять прихильники Windows. Щоб відсвяткувати запуск "десятки", MS готує ряд заходів по всьому світу, перш за все для інсайдерів Windows, які протягом останніх дев'яти місяців допомагали компанії формувати нову операційну систему.

Глобальні урочистості проходитимуть в 13 містах по всьому світу, в тому числі в Сіднеї, Пекіні, Токіо, Сан-Паулу, Лондоні, Берліні, Мадриді, Сінгапурі, Йоганнесбурзі, Найробі, Нью-Делі, Дубаї і Нью-Йорку.

На цих заходах будуть представлені демонстраційні стенди, будуть проводитися різні конкурси з призами, а ще в учасників буде шанс зустрітися з командою Windows. У США Microsoft планує відсвяткувати запуск Windows 10 більш ніж в 110 своїх фірмових магазинах.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

За сприяння роздрібних торговців, таких як Media Markt і багатьох інших провідних рітейлерів по всьому світу, компанія впровадить програму допомоги клієнтам по оновленню до Windows 10.

20 липня Microsoft почне рекламну кампанію на ТБ. У телевізійних роликах увагу буде приділено основним особливостями операційної системи, в тому числі Microsoft Edge і Windows Hello. А 29 липня "десятки тисяч" співробітників Microsoft візьмуть вихідний, щоб взяти участь в "відновленні світу" і допомогти спільноті перейти на Windows 10.

джерело: Microsoft

Відмінного Вам дня!