Zamzar - онлайн конвертер файлів

Zamzar - безкоштовний онлайн перетворювач форматів файлів. Популярний онлайн конвертер Zamzar перетворює велику кількість форматів файлів без використання, спеціально встановлених на комп'ютері програм.

Я не помилюся, якщо скажу, що практично будь-який користувач стикався з необхідністю перетворити файли одного формату в інший формат. Перетворення файлів називають конвертацією. Файли перетворюють (конвертують) для різних цілей: для відкриття в певних програмах, відсутність на комп'ютері програми для відкриття даного типу файлу, для перегляду на інших пристроях, для зміни розміру файлу і т. Д.

зміст:
 1. Сервіс для конвертації файлів Zamzar
 2. Перетворення файлів в Zamzar
 3. висновки статті

Для перетворення файлів використовують спеціальні програми - конвертори різного типу файлів і онлайн сервіси. Зазвичай, програма має перевагу перед онлайн сервісом, в тому плані, що програма має більш потужні інструменти, немає обмежень на розмір файлу і т. П.

Онлайн сервіс теж має свої переваги: ​​немає необхідності в установці додаткових програм, особливо, якщо перетворення файлів відбувається час від часу, більш широкий вибір форматів для конвертації (програми, в основному, більш спеціалізовані).

Сервіс для конвертації файлів Zamzar

Онлайн сервіс Zamzar створений в 2006 році. Zamzar підтримує більше 1200 видів перетворення між різними форматами. Сервіс Zamzar має вбудовані інструменти: відео конвертер, аудіо конвертер, конвертер електронних книг, конвертер зображень, конвертер архівів, конвертер спеціальних типів файлів.

Переваги використання онлайн конвертера Zamzar:

 • конвертування файлів відбувається без установки на комп'ютер відповідного ПО;
 • перетворення займає менше 10 хвилин;
 • підтримка більше 1200 форматів файлів;
 • успішна робота сервісу з 2006 року.

Для перетворення файлу в інший формат, перейдіть за посиланням на безкоштовний онлайн конвертер www zamzar com.

Zamzar com

Сервіс Zamzar.com працює на англійській мові, використання конвертера не викличе труднощів, все інтуїтивно зрозуміло. Можна перевести веб-сторінку в браузері за допомогою електронного перекладача. В цьому випадку, перекладач перекладає деякі формати в некоректному вигляді, тому я опишу роботу сервісу англійською мовою.

На головній сторінці Zamzar com ви побачите кілька вкладок: Convert Files (Перетворення файлів), URL Converter (URL-конвертер), Manage Files (управління файлами), Developer API (API для розробників).

 • Convert Files (Перетворення файлів) - служить для перетворення файлів.
 • URL Converter (URL-конвертер) - призначена для перетворення файлів по посиланнях з інтернету.
 • Manage Files (управління файлами) - платні функції сервісу з додатковими можливостями.
 • Developer API (API для розробників) - інструменти для розробників.

Перетворення файлів в Zamzar

Процес конвертації файлу складається з 4 кроків, які необхідно пройти в формі на сайті.

Крок 1. Select files or URL to convert (Виберіть файли або URL для перетворення).
При безкоштовному використанні Zamzar підтримується розмір файлів до 50 МБ. За допомогою кнопки "Choose Files ..." (Вибрати файли) виберіть на своєму комп'ютері потрібні файли для конвертації. Можна вибрати один файл або декілька файлів, щоб загальний розмір вибраних файлів не перевищував 50 МБ.

Під формою з'явиться назва файлу.

Крок 2. Shoose theformat to convert to: (Виберіть формат для перетворення в :).

Далі вам необхідно буде вибрати потрібний формат для перетворення раніше обраного файлу. На прикладі я конвертує книгу з форматі "PDF" в редагований формат "DOC".

Крок 3. "Enter your email address to receive converted files:" (Введіть свою адресу електронної пошти, щоб отримати перетворені файли :).

Введіть в поле адресу своєї електронної пошти для отримання посилання на файл, після завершення його обробки на онлайн сервісі Zamzar.com.

Крок 4. "Convert (by clicking you agree to our Terms)" (Перетворення, натиснувши ви згодні з нашими умовами).

Для запуск процесу перетворення, натисніть на кнопку "Сonvert".

Після цього відбувається перетворення (конвертацію) даного файлу в відповідний формат. Це займе деякий час. Час обробки залежить від розміру файлу.

Вам також може бути цікаво:
 • Пошук картинок по зображенню - 3 сервісу
 • DropMeFiles - обмін файлами до 50 ГБ

Через деякий час на вашу електронну поштову скриньку, адреса якого ви ввели в відповідне поле, прийде лист з сервісу Zamzar.

У листі вас інформують про те, що перетворений файл буде зберігатися на сервері 1 добу. Для завантаження файлу на свій комп'ютер потрібно буде перейти по посиланню.

Після переходу за посиланням на сервіс Zamzar, вам потрібно буде натиснути на кнопку "Download Now" для скачування файлу на свій комп'ютер.

Далі конвертований файл в новому форматі буде завантажений на ваш комп'ютер. В даному випадку, Zamzar відмінно впорався з перетворенням файлу з формату "PDF" в "DOC" (конвертація в формат "FB2" також пройшло успішно).

Подібним чином можна скачати і конвертувати файли з URL посиланням. В даний момент, конвертація і завантаження відео з YouTube не підтримує через заперечення корпорації Google.

висновки статті

За допомогою безкоштовного сервісу, онлайн конвертера Zamzar, можна перетворювати файли безлічі форматів між собою. Ви можете завантажити файл на онлайн сервіс Zamzar.com, конвертувати файл в інший формат, а потім завантажити файл на свій комп'ютер.

Zamzar Онлайн конвертер файлів (відео)

https://www.youtube.com/watch?v=sq6KF3aTSkIПохожие публікації:
 • 5 сервісів для скорочення посилань
 • Яндекс Диск - підключення по протоколу WebDAV
 • Хмарне сховище Mega: 50 ГБ безкоштовно
 • Outlook.com - хмарна поштова служба Microsoft