Xiaomi буде встановлювати Skype і Office в свої планшети і смартфони

Компанія Microsoft оголосила про підписання нової угоди з китайським виробником мобільних пристроїв Xiaomi. Умови угоди передбачають включення мобільних додатків від Microsoft до складу смартфонів і планшетів Xiaomi. У свою чергу китайська компанія отримає право на використання патентів, що належать софтверного гіганта.

Починаючи з вересня Android-пристрої від Xiaomi, в тому числі Mi 5, Mi Max, Mi 4s, Redmi Note 3 і Redmi 3, будуть продаватися з попередньо встановленими додатками Word, Excel, PowerPoint, Outlook і Skype. Потенційно це дозволить Microsoft отримати десятки мільйонів нових користувачів, так як техніка Xiaomi є однією з найбільш продаваних у світі (особливо в Китаї).

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Переваги такої угоди для Xiaomi очевидні: володіючи ліцензіями на патенти Microsoft, компанія може не тільки значно знизити витрати на виробництво, але і позначити свою присутність на ринках більшої кількості країн без ризику зіткнутися з дорогими судовими розглядами.

Дана угода є лише останнім в цілій серії угод, які Microsoft уклала з деякими з числа найбільших виробників мобільних пристроїв в світі. Наприклад, у березні 2015-го компанія з Редмонда підписала таку ж угоду з Samsung.

джерело

Відмінного Вам дня!