Windows 8 обігнала OS X за часткою ринку

Ми знаємо, як важко Microsoft дати відсіч спадщини Windows XP, яка на початку літа все ще була встановлена ​​на комп'ютерах 30% користувачів Windows. Тоді ж частка Windows 7 налічувала 44.37% від загального числа користувачів платформи від Microsoft. Близько двох місяців тому, проте, у Microsoft з'явився привід для радості.

За даними компанії Net Applications, яка аналізує веб-трафік і використання браузерів, в серпні на частку Windows 8 довелося 7.41% від загального трафіку з настільних платформ, що дещо більше, ніж у всіх версій OS X разом узятих (7.3%). Це збільшення на цілих два відсотки в порівнянні з попереднім місяцем, і згідно аналітикам, зростання головним чином обумовлений замовленнями шкіл та іншими установами нових комп'ютерів з Windows 8.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Найпопулярнішою версією Windows залишається Windows 7 з 45.6% від загального обсягу трафіку з комп'ютерів, а на другому місці розташовується Windows XP з 33.66%. Windows Vista використовують 4.11% користувачів настільних операційних систем по всьому світу. Для платформи від Apple цифри істотно скромніше - 3.42% для OS X Mountain Lion і 1.65% для OS X Lion і OS X Snow Leopard.

Джерело: netmarketshare.com

Відмінного Вам дня!