Windows 8 нарешті обігнала Windows XP

Інтерес до Windows 8, безумовно, не такий великий, як хотіли б у Microsoft, але все ж сучасна операційна система поступово закріплюється на ринку. Нові дані від однієї з провідних аналітичних компаній показують, що Windows 8 і 8.1 вперше випередили за популярністю Windows XP - 13-річна операційна система, яка в квітні була відправлена ​​у відставку.

Згідно з даними StatCounter про кількість переглянутих веб-сторінок, в серпні частка Windows XP на персональних комп'ютерах склала 14.31% в порівнянні з 15.15% у липні. Windows 8 встановлена ​​на 7.35% комп'ютерів у світі, а Windows 8.1 - на 8.2%, в результаті чого сукупна частка Windows 8 / 8.1 склала 15.55%.

Найбільш популярною операційною системою продовжує залишатися Windows 7 з часткою 55,7% в серпні - зростання на кілька десятих часток відсотка в порівнянні з липнем. Таким чином, вже п'ятий місяць поспіль система, введена в 2009 році, збільшує свою присутність. Прогрес Windows 7 протягом останніх шести місяців в два рази більше виховання Windows 8.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Windows Vista використовується на трохи більше 3% персональних комп'ютерів, а частка Mac OS X складає 8.64%.

Інша аналітична компанія, Net Applications, заявила в липні, що Windows 7 встановлена ​​на 51.2% комп'ютерів. Для порівняння, частка Windows 8 / 8.1 досягла 12.48% в липні, відповідно до Net Applications, у той час як Windows XP і Vista мають 24.82% і 3.05% відповідно. Таким чином, дані конкурента StatCounter говорять про те, що XP все ще значно випереджає Windows 8 / 8.1.

Відмінного Вам дня!