Windows 8.1 Update 1 офіційно буде називатися Windows Feature Pack

Ми вже давно знаємо, що Microsoft готує велике оновлення для Windows 8.1 - в кінці лютого компанія підтвердила це офіційно, а ще раніше багато хто з нас навіть змогли встановити попередні збірки цього апдейта. Єдине, чого ми досі не знали, так це те, як офіційно буде називатися це оновлення. Тепер нам стало відомо і це.

Витік RTM-версії оновлення дозволяє припустити, що остаточною назвою Windows 8.1 Update 1 буде "Windows Feature Pack" (або "Пакет нових функцій"). Назву можна побачити у вікні запиту установки, яке буде показуватися користувачам, які вирішили встановити оновлення вручну.

Функціональне оновлення для Windows 8.1 в основному додає поліпшення для користувачів настільних комп'ютерів, тому назва "Windows Feature Pack" є цілком логічним, оскільки оновлення не передбачає ніяких змін в ядрі операційної системи.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Для всіх користувачів Windows 8.1 оновлення буде запущено 8 квітня, в той час як розробники з підпискою на MSDN зможуть завантажити його вже 2 квітня. А якщо ви не відносите себе до числа терплячих користувачів, то RTM-версію оновлення ви можете завантажити вже зараз. На MDL Forums зараз опубліковані прямі посилання на оновлення для всіх трьох архітектур (x86, x64, ARM), але я рекомендую вам дочекатися офіційного запуску. Однак якщо ви все ж вирішите встановити оновлення зараз, створіть хоча б точку відновлення системи, щоб скасувати зміни, якщо щось піде не так.

Відмінного Вам дня!