Windows 8.1 Update 1 досягло статусу RTM Escrow

З чуток, оновлення Windows 8.1 Update 1 буде випущено в квітні, проте це ще не означає, що розробка не може бути завершена задовго до цього. Нові скріншоти, опубліковані Wzor, свідчать про те, що оновлення досягло статусу RTM Escrow, а значить незабаром Windows 8.1 Update 1 буде доставлена ​​OEM-виробникам.

За різними чутками, Microsoft планує відправити Update 1 виробникам ПК в кінці лютого-початку березня, в той час як користувачі отримають оновлення 8 квітня в так званий "Вiвторок Патчів" - день в кожному місяці, коли Microsoft викочує нові оновлення для виправлення помилок в Windows.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Так що буде включено в Windows 8.1 Update 1? Відомо, що в даний час Microsoft робить упор на зміни, які зроблять операційну систему більш зручною для роботи з нею з клавіатури і миші. Наприклад, на початковому екрані з'явиться контекстне меню для управління динамічними плитками. Крім того, на початковий екран буде додана функція пошуку і кнопки для виключення / перезавантаження комп'ютера. Зміни торкнуться і сучасні програми, і після поновлення їх можна буде закривати / згортати традиційним способом і прикріплювати на панель задач. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт Wzor'а.

Відмінного Вам дня!