Windows 10 Mobile і Mobile Enterprise Edition проживуть до 2020 року

Це додаткове підтвердження того, що мобільна ОС від Microsoft доживає свій вік. Завершення підтримки Windows Mobile планується вже в 2020 році.
Підтвердження цьому виходить безпосередньо від Microsoft:

Дата закінчення основної версії Windows 10 встановлена ​​13 жовтня 2020 року. Нижче приведена замітка, в якій мовиться:

Це відноситься до Windows 10 Home, Pro, Education і Enterprise Edition. У Windows 10 Mobile і Mobile Enterprise Edition немає розширеного періоду підтримки.

Всі версії Windows 10 управляються за допомогою моделі служби WaaS: поновлення є кумулятивними, кожне оновлення засноване на всіх попередніх оновленнях. Щоб продовжити підтримку, на пристрої має бути встановлено попереднє оновлення. Апдейти можуть включати нові функції і виправлення (наприклад, для безпеки та / або не пов'язані з нею) або їх комбінацію. Однак не всі функціональні можливості поновлення працюватимуть на певному пристрої. Гаджет може не отримувати оновлення, якщо обладнання пристрою несумісне, якщо немає відповідних драйверів або з інших причин. Доступність оновлень може відрізнятися, наприклад, в залежності від країни, географічної області, підключення до мережі, мобільного оператора або функціональних можливостей обладнання (наприклад, вільне місце на диску).

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Що означає кінець розширеної підтримки Windows 10 Mobile?

У короткостроковій перспективі нічого. Користувачі будуть продовжувати використовувати смартфон без будь - яких особливих змін. Однак за останній час стало помітно, що багато програм поступово перестають підтримуватися новими оновленнями.

Яким буде кінець Microsoft в мобільній області? Якщо у вас все ще пристрій з Windows 10 Mobile, чи не час задуматися про покупку нового?

Відмінного Вам дня!