Windows 10 вже третя за популярністю настільна операційна система

29 липня ми стали свідками одного з найбільших подій в історії Microsoft. Запуск Windows 10 ознаменував собою зміну бізнес-моделі американської корпорації, яка перейшла від продукту до послуги.

Поширення нової операційної системи проходить не без труднощів, але за ці два місяці вона була встановлена ​​більш ніж на 100 мільйонів комп'ютерів, що вже можна вважати успіхом. Так що безкоштовне оновлення для всіх користувачів Windows 7 і Windows 8.1 в поєднанні з рекламною кампанією, схоже, приносить свої плоди.

Тепер завдяки статистиці StatCounter стало відомо, що Windows 10 досягла нового рубежу, а саме, перевершила Windows XP на ринку настільних операційних систем: 8.23% проти 8.03% у XP. Проте, "десятці" належить пройти ще довгий і складний шлях. У той час як відрив від Windows 8.1 складає всього 4.61%, до основної мети, всемогутньою "сімки", все ще досить далеко. За даними StatCounter, 7 версія операційної система утримує цілих 44.21% ринку.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

Windows 10 випередить 8.1 найближчим часом - в цьому немає ніяких сумнівів, чого не можна сказати про Windows 7, чиї користувачі за ці роки звикли до неї настільки сильно, що пересадити їх на щось інше буде вельми не просто.

Відмінного Вам дня!