Windows 10 TP build 100XX вийде в березні разом з новим браузером Spartan

Нова збірка Windows 10 Technical Preview, яку ми сподівалися отримати в лютому, з якихось причин відклали, але буде випущена в березні. Ця версія буде першою публічною складанням в серії 100XX і, як очікується, буде йти в комплекті з першої тестовою версією нового браузера, який врешті-решт витіснить Internet Explorer.

Технічний директор Microsoft Кевін Галло підтвердив сьогодні в інтерв'ю для The Verge, що компанія оснастить попередньої версією Spartan наступну збірку Windows 10. Джерела, знайомі з планами компанії розповіли The Verge, що ця збірка буде випущена до кінця березня, але, ймовірно, набагато раніше.

Сьогодні в рамках прес-конференції на Mobile World Congress Microsoft показала Spartan на Windows 10 для телефонів. Мобільна версія дуже схожа на свого десктопного колегу, так що цілком ймовірно, що наступна попередня збірка Windows 10 для мобільних пристроїв теж буде включати в себе новий браузер.

Вам може бути цікаво: У Майкрософт платне оновлення Windows 7, а користувачі пишуть петиції: війна почалася!

Швидше за все, учасники програми Windows Insider отримають збірку під номером 10026, оскільки саме вона була запущена на комп'ютері Кевіна Галло, який він використовував для демонстрації ряду додатків.

Окремо Microsoft також планує випустити попередні версії нових додатків Office для мобільної версії Windows 10. У інтерв'ю для The Verge менеджер по продуктах Microsoft Office Джулія Уайт підтвердила, що ці програми будуть випущені в березні.

Джерело: The Verge

Відмінного Вам дня!