Windows 10 вже перевершила Chrome OS, Linux і Windows Vista

Microsoft вже підтвердила успіх Windows 10 з точки зору інтересу до операційної системи і кількості оновлених ПК, яких було 14 мільйонів тільки через день після запуску "десятки".

У наступні дні темп оновлення не тільки зберігся, але і збільшився, і вже 31 липня компанія зафіксувала не менше 67 млн. Комп'ютерів із встановленою Windows 10. Цей результат став відомий через майже три дні з моменту офіційного випуску операційної системи, тобто протягом цього періоду Windows 10 в середньому встановлювалася на 22.3 млн. комп'ютерів кожен день. Щоб проілюструвати масштаби цього, за умови, що цей темп збережеться, Microsoft досягне своєї мети в 1 млрд. Пристроїв з Windows 10 всього за 45 днів, замість запланованих 2-3 років.

У той же час прийняття Windows 10 відбувається в 16 разів швидше, ніж Windows 8. Про це свідчить даними StatCounter, які крім усього іншого показують, що менш ніж за чотири дні Windows 10 обійшла Linux, Windows Vista і Chrome OS за часткою ринку операційних систем. К1 серпня частка Windows 10 становила вже 2,47% - результат, для досягнення якого версіями 8 і 8.1 разом треба було 65 днів.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

Звичайно, в найближчі дні або тижні темпи установок кілька скоротяться, оскільки багато хто з тих, хто хотіли оновитися або вже зробили це, або зроблять незабаром. А як тільки Windows 10 буде встановлена ​​більшістю звичайних користувачів, залишаться тільки корпоративні, які, як правило, ніколи не поспішають з переходом на нову версію операційної системи.

Відмінного Вам дня!