Завантаження в безпечному режимі XP

Завантаження в безпечному режім XP застосовується у випадках невдачі при завантаженні операційної системи, що означає значні пошкодження системних файлів Windows XP і реєстру, трапляється це при установці неправильних драйверів і програм, а так само через вірусної активності. У безпечному режимі операційна система завантажує тільки основні системні служби і драйвера і якщо XP завантажується в даному режимі, у нас з'являється можливість скасувати наші останні помилкові дії роботи на комп'ютері. Давайте розглянемо в нашій статті всі можливі способи відновлення Windows XP в безпечному режимі.


Завантаження в безпечному режимі XP


Перш ніж запускати Windows XP в безпечному режимі варто також спробувати Завантаження останньої вдалої конфігурації з працездатними параметрами, ще у нас на сайті є багато статей, які зможуть вам допомогти, наприклад: якщо не завантажується Windows XP, точка відновлення ХР, відновлення системи через меню установки Windows XP. Що б здійснити завантаження в безпечному режимі XP, при запуску комп'ютера потрібно натиснути кілька разів клавішу F-8 і ви зайдете в меню додаткових варіантів завантаження Windows XP. Входити потрібно від імені Адміністратора.

У безпечному режимі Windows XP, можна спробувати видалити через меню Видалення і установка програм, програмне забезпечення, яке ви встановлювали останнім або пакети драйверів заважають на вашу думку нормальному завантаженні Windows XP. Особисто я б ще виконав перевірку цілісності системних файлів операційної системи, Пуск> Виконати-> cmd далі введіть команду sfc / scannow, в більшості подібних випадках вам знадобиться інсталяційний диск Windows XP.

Так само потрібно прибрати всі програми з автозавантаження Пуск> Виконати->mscconfig-> Автомат.

При використанні не просто безпечного режиму, з підтримкою мережі, разом з основними драйверами Windows XP буде завантажено драйвера на вашу мережеву карту і ви зможете виходити в інтернет. Якщо після вжитих заходів завантажити Windows XP в нормальному режимі не вдасться, вам потрібно знову завантажитися в безпечний режим XP і запустити Відновлення системи, тобто спробувати відкотиться назад за допомогою точки відновлення. Так само вам потрібно знати, що в безпечному режимі не вийти створити точку відновлення, можна лише використовувати відновлення до більш раннім налаштувань комп'ютера.
Пуск> Все програми-> Стандартні Служебние-> Відновлення системи.

Вибираємо потрібну точку і відновлення і відновлюємося.

Ну і наостанок, якщо в безпечний режим вам зайти не вдасться, можете спробувати зайти в безпечний режим з підтримкою командного рядка. Наберіть explorer і потрапите в майже нормальний робочий стіл або можете викликати засіб Відновлення системи командою

% Systemroot% \ system32 \ restore \ rstrui.exe


Мітки до статті: Windows XP Системні функції відновлення Windows