WSUS Ручний імпорт оновлень з Microsoft Update Catalog

Багато фікси, виправлення та оновлення Microsoft не з'являються в консолі WSUS з різних причин, наприклад, коли оновлення призначене для вирішення конкретної проблеми або поновлення для даного продукту / версії ОС / класу оновлень відключено для синхронізації в настройках WSUS. Для таких випадків у WSUS / SCCM є можливість ручного імпорту конкретного поновлення (-ний) з каталогу оновлень Microsoft (Microsoft Update Catalog).

Наприклад, ми хочемо додати в список оновлень WSUS відсутнє в ньому оновлення KB3125574 (convenience rollup update, що дозволяє виправити проблему високого завантаження RAM службою wuauserv і довгого пошуку оновлень в Windows 7).

  1. Відкрийте консоль WSUS
  2. У дереві консолі клацніть ПКМ по розділу Updates і виберіть пункт Import Updates
  3. Після цього запуститься Internet Explorer, який автоматично перейде на сторінку Microsoft Update Catalog (При першому відвідуванні цього сайту в IE потрібно буде встановити спеціальне AсtiveX розширення, бажано також додати сайт в довірені).
  4. За допомогою пошуку знайдіть потрібні вам KB і додайте їх в корзину кнопкою Add (Бажано не більше 20-30 оновлень за раз)
  5. Потім відкрийте кошик, натиснувши на посилання View basket
  6. встановіть галку Import directly into Windows Server Update Services (Якщо дана опція недоступна, перевірте що у вас є права адміністратора на сервері WSUS) і натисніть на кнопку Import.
  7. Дочекайтеся закінчення завантаження оновлень (якщо завантаження перерветься, повторіть її)
  8. Потім в консолі WSUS в розділі All Updates знайдіть завантажені патчі і схвалите їх установку на потрібні групи комп'ютерів.

Таким чином на WSUS сервер можна імпортувати будь-які оновлення з каталогу Microsoft, в тому числі драйвера, SP і т.д.