WuMgr - утиліта для вибіркового завантаження оновлень Windows 10

В рамках регулярних накопичувальних оновлень Windows користувач отримує патчі для системи безпеки, сигнатури Захисника і нові версії драйверів. Періодично Microsoft випускає пакети оновлень функціоналу системи, відомі як нові збірки. У Windows 10 поновлення встановлюються без участі користувача, в чому є і свої плюси, і свої мінуси. Плюси полягають в автоматизації всіх процесів, мінуси - у відсутності контролю з боку користувача.

WuMgr - утиліта для вибіркового завантаження оновлень Windows 10


Не можна також виключати збій автоматики, коли Windows бачить оновлення, але з якоїсь причини не може їх завантажити або встановити. Заповнити ці недоліки допоможе маленька портативна утиліта WuMgr, призначена для вибіркового завантаження та встановлення оновлень для Windows 10. Запустивши утиліту від імені адміністратора, ви побачите список всіх оновлень, вже встановлених у вашій системі. У лівій панелі вони позначені як "Uрdаte History".

Щоб перевірити наявність оновлень, натисніть кнопку із зображенням двох закруглених стрілок.

Якщо останні виявляться доступні, WuMgr виведе їх список, причому кожен компонент буде мати чекбокс. Якщо вважаєте установку компонента необхідної, відзначте його галочкою, якщо немає, залиште не зазначеним. Кнопка у вигляді спрямованого вниз трикутника відповідає за скачування оновлень, натискання кнопки, що зображає спрямовану на диск стрілку запускає процедуру їх встановлення.

Але однієї лише завантаженням і установкою пакетів оновлень WuMgr не обмежується. За допомогою утиліти користувач може видаляти оновлення, переглядати їх опис і статус, отримувати на них посилання, а переключившись на вкладку "Auto Uрdаte", виключати з пакетів небажані компоненти, наприклад, драйвера.

Утилітою підтримується повне відключення отримання автоматичних оновлень, приховування записів зі списку, робота в автономному режимі.
Завантажити утиліту можна безкоштовно зі сторінки проекту Github github.com/DavidXanatos/wumgr/releases. Поширюється вона безкоштовно і з відкритим вихідним кодом, установки не вимагає. Поточна версія представлена, очевидно, Бетке, так як при тестуванні нами було виявлено кілька помилок в її роботі. Вам знадобиться:
  • Як відключити автоматичне оновлення Windows 10 за допомогою програми Win Updates Disabler
  • "Заткнись, Десятка": твикер для Windows 10 - O & O ShutUp10
  • Wu10Man - відключаємо оновлення Windows 10 трьома різними способами

Мітки до статті: Windows 10 Оновлення Windows