Windows Sandbox не починається встановлюємо англомовну Windows 10 1903 і русіфіціруем її

Привіт друзі. Ця стаття для ентузіастів, охочих випробувати новинки травневого накопичувального оновлення - May 2019 Update - Windows 10. Як уже згадувалося на сайті, офіційний реліз цього оновлення відбувся 22 травня цього, 2019 року. Значущим нововведенням накопичувального оновлення є новий компонент операційної системи - Windows Sandbox (Пісочниця Windows). Однак він недоступний в російськомовному дистрибутиві, точніше він доступний для активації, оскільки це спочатку не встановлений компонент, але він при запуску злітає з помилкою. Можливо, Microsoft незабаром вирішить цю проблему. А, можливо, вона і зовсім виникає далеко не на кожному комп'ютерному пристрої. Але у мене ця проблема є, і я знайшов їй своє рішення, досить просте - встановити англомовний дистрибутив Windows 10 1903 і русифікувати його. Власне, про це і матеріал далі.

Windows Sandbox не починається: встановлюємо англомовну Windows 10 1903 і русіфіціруем її


Windows Sandbox - вбудоване в операційну систему рішення для тестування підозрілих EXE-файлів і установки сумнівних програм, "недогіпервізор", віртуальне середовище, обмежена емулююча реальне середовище Windows 10 1903. У цій статті не будемо оглядати нову системну функцію і розповідати, як з нею працювати . Все це разом з моїми суб'єктивними оцінками буде представлено пізніше, за підсумком випробування всіх нововведень May 2019 Update. У цій статті будемо лише долати перешкоди на шляху до можливості дослідження Windows Sandbox.

Отже, Windows Sandbox на даний момент не працює в російськомовному дистрибутиві Windows 10 1903. Але працює в англомовному. Завантажити такої можна на офіційному сайті Microsoft, але я виберу найпростіший спосіб без метушні з утилітою MediaCreationTool - скачаю інсталяційний ISO на сайті: https://tb.rg-adguard.net/public.php

Встановлюємо Windows 10 1903. Активуємо компонент пісочниці. Для цього викликаємо контекстне меню на меню "Пуск". Вибираємо "Apps and Features".

У відкритому розділі системних налаштувань додатків натискаємо "Programs and Features".

Потрапимо в середу установки програм і компонентів панелі управління. Тут тиснемо "Turn Windows features on or off".

І активуємо пункт "Windows Sandbox".

Після застосування змін перезавантажуємо систему.

І можемо запускати і тестувати пісочницю. Запускається вона як звичайне штатне застосування: в меню "Пуск" шукаємо ярлик "Windows Sandbox". Тепер залишилося тільки русифікувати операційну систему. Мої тести показали, що після установки російського пакету локалізації пісочниця продовжує працювати і не злітає з помилкою.

Як русифікувати Windows 10? Йдемо в системні настройки, в розділ "Time & Language", в підрозділ "Language". Кількома "Add a preferred language".

Шукаємо російський пакет локалізації, натискаємо його, тиснемо "Next".

Ставимо галочку "Set as my display language", щоб він відразу ж після установки був призначений в системі основним. І тиснемо "Install".

За підсумком виконуємо вихід з системи.

І знову заходимо в неї.


***

Друзі, в статті показаний процес русифікації в повному обсязі, ми не перекладали російською адміністративні параметри, що відповідають за область системи на екрані блокування і штатні UWP-додатки. Якщо ми русіфіціруем і адміністративні параметри, то просто перетворимо систему в російськомовну збірку. І, відповідно, зіткнемося з помилкою запуску Windows Sandbox. Так що доведеться тимчасово, поки Майкрософт не виправить проблему, побути з недорусіфіцірованной системою. На жаль, маємо те, що маємо.

Мітки до статті: Віртуальні машини Віруси