ZipSoft - безкоштовний мультіустановщік програм

Привіт друзі! Всі ви знаєте, що після установки Windows завжди потрібне завантаження додаткових програм самого різного призначення. ZipSoft (https://www.zipsoft.ru/) - безкоштовний мультіустановщік, який збирає разом всі популярні і корисні програми з утилітами, і робить їх інсталяцію доступною в пару кліків. Подібні програми досить поширені серед користувачів Linux. Там менеджери здійснюють завантаження програм із спеціальних сховищ, а тут ZipSoft використовує офіційні сайти розробників софту, щоб завантажувати безкоштовні версії програм і утиліт. При цьому програма не вимагає налаштувань або установки, єдиний файл, який потрібно завантажити, займає всього 1 Мб місця на жорсткому диску і може запускатися навіть зі знімного носія.

ZipSoft - безкоштовний мультіустановщік програм


функціонал ZipSoft
Після запуску програми відкривається вікно з каталогами.

Відразу ж пропонується ознайомлення зі списком рекомендованих програм і утиліт для поліпшення роботи комп'ютера. Сюди входить браузер, офісні програми, різні плагіни. Крім цього є категорія "Рекомендованих" програм, і "Топ 50". Це дозволяє швидко підібрати базові програми для початку роботи.

Решта категорії зроблені тематичними: • Мультимедіа - віднесені графічні редактори, плеєри; • Інтернет - браузери, розширення для них, клієнти хмарних сховищ, торрент-клієнти; • Система - програми для оптимізації системи та полегшення навігації з адмініструванням; • Спілкування - клієнти для пошти , популярні месенджери; • Безпека - безкоштовні версії антивірусів, програми для контролю доступу до ПК і для забезпечення безпеки особистих даних.Якщо потрібно знайти конкретну програму, можна використовувати рядок пошуку. Досить ввести частину назви, щоб відобразилися всі програми.


Як відбувається завантаження
Щоб завантажити програму, треба клікнути по значку із зеленим плюсом. Це перенесе її в категорію "Вибране". Там може перебувати скільки завгодно програм - все вони будуть скачиваться черзі.
Коли користувач виділить всі необхідні утиліти і програми, буде потрібно натиснути на кнопку "Встановити". У цей момент ZipSoft може запропонувати встановити рекомендовану програму, яка потенційно може стане в нагоді користувачеві. Щоб відмовитися, досить зняти галочку з пункту "Встановити" назва запропонованої програми ".
Після скачування всіх інсталяторів, ZipSoft почне по черзі запускати їх. Після завершення установки програми, буде запущений наступного установник, і так до кінця списку.
переваги ZipSoft
Програма підтримує російську мову і має приємний інтерфейс, в якому легко почати завантажувати і шукати утиліти. Також є й інші плюси:
• програми мають рейтинг; • великий вибір програм в зручних категоріях; • установчий список; • ZipSoft не потрібно встановлювати.
ZipSoft - зручний каталог програм, за допомогою якого можна полегшити пошук необхідного софта і зробити цей процес швидким і простим. Про всі відомі мультіустановщіках програм читайте в цій статті. Вам буде цікаво прочитати: Що робити відразу після установки Windows

Мітки до статті: Програми