Знайомство з супер-секретними прототипами Microsoft Surface

Крім величезного розмаїття програмного забезпечення, яке мільйони людей використовують кожен день, компанія Microsoft добре відома своїми дослідженнями. Взявшись за створення планшета Surface, Microsoft зіткнулася з серйозними проблемами, просто тому, що у компанії практично не було досвіду в створенні подібного типу пристроїв.

Surface створювався в якості базової моделі з високою якістю матеріалів, на який виробники комп'ютерів повинні орієнтуватися при розробці власних планшетів, щоб ті були в стані прямо конкурувати з Apple iPad, а це далеко не просте завдання.

З 1-го дня Surface був суперсекретної проектом. Створенням такого складного пристрою команда Microsoft Research займалася протягом декількох років, і перш ніж на світ з'явився кінцевий продукт, компанією було створено кілька прототипів.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Том Уоррен (Tom Warren) з The Verge мав можливість потримати деякі з ранніх прототипів. Один з них носить ім'я Georgetown (судячи з усього, це прототип Surface RT), а другий називається Georgetown X (Surface Pro). Крім того, він спілкувався з Панос пана (Panos Panay), який займає пост головного менеджера команди Microsoft Surface. Він розповів про те, як народжувався Surface, а також зазначив, що компанія вже працює над наступним поколінням планшета.

Тестування якості звуку на Surface.Концепт клавіатури з пластикової поверхнею без фізичних клавіш.Панос Панай демонструє модель Surface, яка була надрукована на 3D-принтері.Фінальний прототип Surface з підставкою і Touch Cover.Панай демонструє, що навіть на ранній стадії Surface був оснащений міцною магнітної кришкою.А це початковий концепт планшета, виконаний з пластика.Частина корпусу Surface, виготовлена ​​за технологією Vapor MG.

Відмінного Вам дня!