Запущено бета-тестування гри Project Spark для Windows 8.1

На E3 (Electronic Entertainment Expo) в червні цього року Microsoft представила свій новий Мультижанровий проект Project Spark. Це гра, яка слідує моделі мега хіта Little Big Planet (ексклюзив для PlayStation), в при якій генерується користувачами ігровий контент може бути використаний спільно з спільнотою. Також Project Spark підтримує SmartGlass і Kinect.

Бета-версія Project Spark сьогодні була опублікована для Windows 8.1, так що якщо ви один з небагатьох користувачів нової версії Windows, ви можете скористатися можливістю пограти в Spark, але тільки після реєстрації на сайті Project Spark.

Наступного року закрите бета-тестування буде запущено і для користувачів Xbox One, але Microsoft обіцяє, що забезпечить мульти-платформену підтримку, тобто гра буде доступна для інших операційних систем і консолей.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Microsoft хоче, щоб користувачі створювали нові світи і одночасно досліджували їх. Основну частину роботи виконає Spark, а від користувачів потрібно тільки вказати параметри, сценарій і характер гри. Движок Spark виглядає шалено гнучким, так що дуже цікаво, що зможуть зробити розробники, коли він потрапить в їх руки.

Будемо сподівається, що проект буде розвиватися, оскільки це найцікавіше, що зробила Microsoft за останній час. Не забудьте подивитися демонстраційне відео.

Відмінного Вам дня!