Windows XP, як і раніше поширена більше, ніж Windows 8 / 8.1 і Vista разом узяті

Microsoft зі зрозумілих причин прийняла рішення припинити підтримку вже застарілої операційної системи Windows XP, сподіваючись, що користувачі переключаться на більш нові версії Windows. Проте, ринкова частка Windows XP продовжує залишатися більше, ніж така у Windows 8, Windows 8.1 і Windows Vista разом узятих.

Два різних джерела - Net Applications і Stat Counter - підтверджують написане вище, хоча і з дещо різними цифрами. Згідно Net Applications, XP займає 26.29% частки ринку, що трохи менше в порівнянні з кінцем березня - 27.69%. У той же час дані Net Applications показують, що Windows 8 з 6.36% і Windows 8.1 з 5.88% навіть разом не досягають половини ринкової частки XP. Ситуація залишається незмінною, навіть якщо додати частку Vista - 20.37% проти 26.29% на користь Windows XP.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Stat Counter, з іншого боку, дає нам дещо іншу статистику. Windows XP встановлена ​​на 18.61% комп'ютерів, в той час як Windows 8 і Windows 8.1 мають частку 7.85% і 4.48% відповідно. У Vista є тільки 3.67%, і якщо підсумувати все, ми отримаємо 16%, що, знову ж таки, менше кількості машин з Windows XP.

Windows XP продовжить втрачати свою частку, але не так швидко, як цього хотіла б Microsoft. Таким чином, компанії не варто турбуватися про поширеність своєї 13-річної операційної системи, по крайней мере, на даному етапі.

Джерело: TechnoBuffalo

Відмінного Вам дня!