Windows Phone продовжує зникати

Дослідницька компанія Kantar WorldPanel з точністю швейцарських годинників опублікувала щомісячний звіт про продажі смартфонів на основних ринках світу. На цей раз дані охоплюють поставки мобільних пристроїв в період з 1 травня по 31 липня.

Як видно з таблиці нижче, негативний тренд ОС Windows не змінився в порівнянні з попередніми дослідженнями. Зараз мобільна платформа від Microsoft переживає один з найсильніших періодів кризи з моменту свого запуску. Але якщо раніше були періодичні сплески зростання, то в останні місяці частка ринку Windows Phone (або Windows Mobile, якщо завгодно) неухильно падає.

В Італії, наприклад, продажу телефонів під управлінням Windows Phone за звітний період склали 4,7% в порівнянні з 14,3% за той же період минулого року (-9,6%). Більш-менш така сама ситуація в Німеччині, Великобританії і Франції, в той час як в Іспанії, Китаї і Японії продажу Windows Phone і зовсім близькі до нуля (всього 0,6%, 0,2% і 0,6% відповідно). Цікаво, що в останній країні частка операційки трохи зросла: з 0,1% в 2015-му до 0,6%. Android, в свою чергу, зміцнив своє домінуюче становище майже у всіх країнах. Позитивну динаміку показує і iOS.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Дивлячись на ці цифри, хочеться запитати в черговий раз: Windows Phone ... все? Або очікуваний Surface Phone поліпшить ситуацію?

джерело

Відмінного Вам дня!