Windows Hello може відрізнити навіть близнюків

У Windows 10 розробники Microsoft провели досить велику роботу по поліпшенню існуючих і впровадження нових технологій для забезпечення безпеки. У їх числі і функція Windows Hello.

Згідно випробуванню австралійського сайту The Australian, алгоритм, закладений в цей новий метод аутентифікації на основі розпізнавання особи, є воістину дивним, надійним і здатним визначити навіть мінімальні анатомічні відмінності між близнюками.

Для участі в дослідженні автори запросили 6 пар близнюків. Для всіх них процедура була однаковою - один близнюк зареєстрував обліковий запис і пройшов процес реєстрації особи, а другий спробував отримати до неї доступ. Ні в одному з випадків близнюкам не вдалося обдурити Windows Hello увійти або зареєструватись в свого брата або сестри. Хоча один раз система дала збій і не пустила справжнього власника облікового запису. Для тестування використовувався ноутбук Lenovo ThinkPad, оснащений камерою Intel RealSense.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Для повноти інформації слід зазначити, що Windows Hello також підтримує перевірку автентичності з іншими біометричними датчиками, такими як сканери відбитків пальців.

Відмінного Вам дня!