Windows App Studio тепер підтримує російську мову

Здається, що це було тільки вчора, але з моменту запуску Windows App Studio пройшло вже 14 місяців. Нагадаю, що це веб-інструмент від Microsoft, що дозволяє створювати додатки для Windows Phone і Windows 8, причому без навичок програмування.

Днями в своєму блозі компанія оголосила, що за допомогою Windows App Studio більше двох мільйонів користувачів запустили понад мільйон проектів, які вилилися в 50 000 нових додатків в Windows Phone Store і Windows Store. Швидше за все, це число збільшиться, особливо після змін, які внесла Microsoft.

По-перше, сайт тепер повністю переведений на 9 мов, включаючи російську. Разом з додаванням кількох додаткових мов, Microsoft також внесла кілька інших поліпшень в інструмент. Це поліпшення для тестування створюваного додатка, а також нові шаблони, розроблені спеціально для створення додатків для планшетів і ПК.

Вам може бути цікаво: Після оновлення Windows 7 комп'ютер не вимикається: "прокляття" операційки продовжує діяти

Хоча Windows App Studio все ще знаходиться в бета-версії, інструмент вже давно пропонує все необхідне для створення простих додатків для Windows Phone 8 / 8.1 і Windows 8 / 8.1.

Якщо хтось із вас хоче спробувати себе в якості розробника, просто перейдіть за цим посиланням і починайте творити.

Відмінного Вам дня!