Windows 10 збірка 9901 доступна онлайн

Хоча Microsoft помалчівает про майбутні особливості Windows 10, це не заважає внутрішнім збірок потрапляти за межі компанії. PCPortal опублікував кілька скріншотів нової збірки Windows 10, яка не призначена для публічного тестування.

Скріншоти з build 9901 не показують будь-яких змін в меню "Пуск", зате в останній "витоку" Windows 10 присутній Cortana. На скріншоті нижче ви можете побачити виконання звичайного пошукового запиту в новому пошуковому вікні, яке показує результати з інтернету і додатків. А на вершині цього вікна можна побачити неповторну кнопку Cortana.

У Windows 10 build 9901 були внесені зміни в новий додаток "Settings", яке з моменту складання 9888 досить-таки різко змінилося. І хоча це навряд чи остаточний вигляд, очевидно, що компанія хоче зробити "Settings" схожим на стандартну панель управління.

Вам може бути цікаво: Меми про Windows: над чим сміялися користувачі ОС?

Також можна помітити, що Microsoft змінила кнопки для згортання, розгортання і закриття універсальних програм. Тепер вони виглядають більш сучасно.

Зовнішній вигляд Магазину Windows, судячи з усього, теж змінився. Тепер він з новим дизайном, який виконаний в темних тонах. Це робить його більше схожим на класичне додаток.

Нарешті, build 9901 включає в себе нові фони для робочого столу.

Збірка 9901 вже доступна на торрентах і файлообмінниках. Ця версія не підтримується Microsoft за межами компанії, оскільки вона не призначена для громадськості. Таким чином, якщо ви збираєтеся завантажити ISO build 9901, переконайтеся, що ви робите це з надійного джерела.

Відмінного Вам дня!