WinMetro знайомство з інтерфейсом Metro UI без переустановлення операційної системи

Ще до свого релізу, операційна система Windows 8 виявилася під пильною увагою, як користувачів, так і критиків. Один з основних пунктів всіх дискусій про нову платформу завжди був пов'язаний з відмовою Microsoft від звичного для всіх меню "Пуск" на користь початкового екрана. Зрозуміло, багатьом користувачам таке нововведення здалося незручним, і спеціально них були розроблені різні сторонні інструменти, що дозволяють забути про початковому екрані і повернути назад зручну і добре відому середу для роботи.

Сьогодні я хочу розповісти вам про інструмент під назвою WinMetro, який робить все з точністю до навпаки - переносить початковий екран з Windows 8 в Windows 7, в тому числі динамічні плитки і копію панелі Charms Bar. Однак майте на увазі, що цей інструмент не зможе забезпечити вам повну функціональність початкового екрана, але цілком зійде, якщо ви просто хочете побавитися.

Початковий екран додатка WinMetro містить кілька динамічних плиток для погоди, фінансової інформації, зображень і новин. Панель Charms Bar відкривається шляхом переміщення курсору миші в правий нижній кут. Вона спливає правої сторони і відображає три кнопки - пошук, початковий екран і параметри. Charms Bar з'являється навіть якщо ви перебуваєте в режимі робочого столу.

Пошукова функція дозволяє виконувати миттєвий пошук по всій вашій системі.

А меню з налаштуваннями дозволяє змінити мережу, збільшити або зменшити гучність системи і вимкнути комп'ютер.

З настройками самої програми ви можете ознайомитися, натиснувши на відповідну кнопку в правому верхньому кутку. Налаштувань не багато - лише короткий набір опцій, як на скріншоті нижче.

На завершення скажу, що WinMetro може зійти за спосіб для ознайомлення з початковим екраном, який з'явився в новій операційній системі від Microsoft. Якщо ви хочете спробувати все особливості нового призначеного для користувача інтерфейсу Modern UI, я можу тільки порекомендувати встановити Windows 8, хоча б на віртуальну машину. Додаток працює на всіх версіях Windows 7. Також заявлена ​​підтримка Windows Vista і XP.

завантажити WinMetro

Відмінного Вам дня!