Windows 10 може почати зависати після установки Anniversary Update

Оновлення Windows 10 Anniversary Update 1607, яке було випущено офіційно на початку цього тижня, поряд з новими функціями принесло з собою і нові проблеми. Зокрема, після установки оновлення комп'ютери користувачів почали наглухо виснути - відразу або через кілька хвилин після запуску системи. І це не поодинокі випадки, від проблеми вже постраждали сотні людей, і їх кількість продовжує зростати.

На Reddit схиляються до того, що програмне забезпечення сторонніх розробників не є причиною зависань, оскільки комп'ютери виснуть як в безпечному режимі або при чистій завантаженні, так і без програм в автозавантаження. Взаємозв'язок зависань з апаратним забезпеченням встановити не вдалося: проблема виникає на комп'ютерах самих різних конфігурацій, незалежно від виробника комплектуючих. Таким чином, точна причина проблеми неясна, хоча окремі користувачі нарікають на те, що виною всьому накопичувальне оновлення KB3176929, так як після його видалення зависання у них припинилися.

Один з учасників форуму зауважив, що збої припиняються, якщо оновлення Anniversary Update було встановлено за допомогою завантажувального диска, а не через Windows Update. Одні користувачі підтверджують, що даний спосіб працює бездоганно, в той час як інші говорять, що проблема може повернутися, наприклад, після установки мовного пакета.

Вам може бути цікаво: Скільки заробляє Ютуб: Google розсекретив дані. А Вам такі хоча б снилися?

Як іншого потенційного рішення пропонується використовувати локальну обліковий запис, однак і це допомагає далеко не всім. Більшість постраждалих повідомили, що проблема вирішилася після того, коли вони знову обрали системний диск С місцем за замовчуванням для збереження додатків.

Деяким власникам ПК з набором мікросхем Intel допомогла установка останньої версії драйвера Intel Rapid Storage Technology, іншим - перемикання схеми живлення зі "Збалансована" на "Висока продуктивність" з подальшим відключенням параметра "Управління харчуванням стану зв'язку".

Ще радять вимкнути службу AppXsvc. Для цього потрібно завантажитися в безпечному режимі, відкрити реєстр, пройти по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ ControlSet001 \ Services \ AppXSvc і встановити значення 4 для параметра Start. Після цього комп'ютер потрібно завантажити в звичайному режимі.

В окремих випадках допомагає відключення служби пошуку Windows і Superfetch.

Однозначне рішення поки встановити не вдалося, тому якщо дана проблема торкнулася і вас, краще виконайте відкат до попередньої версії, увімкніть з'єднання "Відкласти оновлення" (щоб уникнути повторної установки Anniversary Update) і чекайте, поки Microsoft випустить виправлення. До слова, компанія до цих пір не спромоглася сказати що-небудь корисне і інформативне щодо ситуації, що склалася.

джерело

Відмінного Вам дня!