Windows Store і Windows Phone Store стануть одним цілим

C моменту ринкового дебюту Windows 8 минув уже цілий рік, і весь цей час шанувальники компанії чекали того дня, коли нова операційна система стане ближче до Windows Phone. Платформи все ще залишаються роз'єднаними, але вже скоро цього може прийти кінець, повідомляє The Verge.

Відповідно до джерел сайту, Террі Майерсон, який недавно був призначений керівником групи операційних систем в Microsoft, під час внутрішнього наради компанії, в якому взяли участь тисячі співробітників Microsoft, заявив, що Windows Store і Windows Phone Store скоро стануть одним цілим. Зміна почне працювати з запуском наступних видань Windows Phone і Windows. Першим з цих видань є Windows Phone 8.1, а другим джерело називає оновлення для Windows 8.1. Цікаво, що обидва оновлення будуть готові до весни наступного року, хоча вихід Windows Phone 8.1 очікувався трохи раніше.

Вам може бути цікаво: Збій Mail ru: де шукати порятунку, якщо помилка облікового запису поклала сервер

На The Verge вважають, що Microsoft буде візьме приклад з Apple, і після об'єднання магазинів додатки для Windows Phone будуть примусово масштабироваться для роботи на пристроях з Windows, в той час як додатки для Windows будуть і далі залишатися недоступними для смартфонів. Можна також припустити, що адаптивний дизайн додатків для Windows дозволить запускати їх на смартфонах, однак додатки для Windows Phone будуть обмежені смартфонами.

Джерело: The Verge

Відмінного Вам дня!