Захисник Windows - Служба цієї програми зупинена, Код помилки 0x800106ba.

Якщо ви використовуєте Windows 10/8/7, і ви недавно отримали повідомлення про помилку під час запуску Захисника Windows - служба цієї програми зупинена, вам необхідно якомога швидше вирішити цю проблему, так як ваш комп'ютер знаходиться в уразливому стані. Повний повідомлення:

Захисник Windows:

Служба цієї програми зупинена. Ви можете запустити сервіс вручну або перезавантажити комп'ютер, щоб виконати запуск автоматично. (Код помилки: 0x800106ba)

Якщо ви використовуєте старішу версію Windows, ви можете побачити інше формулювання, але проблема та сама.

Ця програма відключена. Якщо ви використовуєте іншу програму, яка перевіряє наявність шкідливого або небажаного програмного забезпечення, використовуйте Центр дій, щоб перевірити статус цієї програми.

Вам може бути запропоновано включити Захисник. Однак в більшості випадків проблема зберігається навіть після включення Захисника Windows вручну або перезапуску комп'ютера.

Служба цієї програми зупинена, Код помилки 0x800106ba

Ви можете спробувати ці рекомендації з усунення несправностей:

Вимкніть сторонні антивірусні програми

Ця проблема виникає, головним чином, при установці на комп'ютер іншого антивірусного програмного забезпечення. Хоча Windows Defender потрібно зупиняється після отримання сигналу від інших антивірусних програм, іноді ця проблема може виникнути через деяку внутрішню помилку. В цьому випадку ви повинні відключити стороннє додаток і перевірити, зберігається чи ні ця проблема. Якщо проблема вирішена, вам може знадобитися перевстановити стороннє антивірусне ПЗ.

Увімкніть службу Windows Defender

Згідно з повідомленням про помилку, служба Захисника Windows була зупинена. Тому вам потрібно включити її за допомогою диспетчера служб Windows. Для цього введіть "services.msc"В поле пошуку панелі задач або в рядок команди "Виконати" і натисніть Enter, щоб відкрити його.

Тепер подивіться статус наступних служб:

  • Служба Advanced Threat Protection в Захиснику Windows
  • Служба перевірки мережі Windows Defender Antivirus
  • Антивірусна програма "Захисника Windows"
  • Служба Центру безпеки Захисника Windows

Перевірте і при необхідності виправте, "Тип запуску" для всіх цих служб має бути встановлений як "Автоматично", і вона повинна виконати. Якщо це не так, вам потрібно включити цю службу. Для цього двічі клацніть відповідну послугу та "Автоматично" в якості типу запуску. Потім натисніть кнопку "Запустити" в розділі "Стан". Нарешті, натисніть "Застосувати".

Перереєструйте DLL-файли Захисника Windows

Іноді повторна реєстрація відповідних DLL-файлів може допомогти вирішити цю проблему. Щоб почати роботу, відкрийте PowerShell з правами адміністратора і виконайте наступні команди одну за одною:

 regsvr32 atl.dll 
 regsvr32 wuapi.dll 
 regsvr32 softpub.dll 
 regsvr32 mssip32.dll 

Після цього відкрийте Захисник Windows і перевірте, усунена проблема чи ні.

Перевірте параметри редактора групових політик.

Переконайтеся, що ви помилково не відключили Захисник Windows за допомогою редактора групової політики. Деякі шкідливі програми також можуть змінити цю функцію безпеки. Щоб переконатися в цьому, введіть gpedit.msc в меню "пошук" і натисніть Enter, щоб відкрити редактор локальних групових політик.

Потім перейдіть по цьому шляху:

Конфігурація комп'ютера → Адміністративні Шаблони → Компоненти Windows → Антивірусна програма Захисник Windows

З правого боку знайдіть опцію "Вимкнути антивірусну програму Захисник Windows". Двічі клікніть на ній і перевірте, чи для "Не задано". Якщо для цього параметра встановлено значення "Включено", вам необхідно змінити його на "Не задано".

Перевірте настройку редактора реєстру

Якщо є підозра що будь-яке шкідливе ПЗ внесло зміни ключі реєстру Захисника, вам необхідно, щоб усунути цю проблему.

Відкрийте редактор реєстру і перейдіть до цього розташування:

 Комп'ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows Defender

З правого боку, подивіться чи є який-небудь параметр з ім'ям DisableAntiSpyware. Ви можете видалити його, або встановити його значення рівним 0 (Нуль).

Сподіваюся, що це допоможе вам.

Рекомендуємо:

Захисник Windows: Деякими параметрами керує ваша організація.

Як відключити іконку Захисника Windows, в Windows 10?